2G2E 20 km 1000 M tek lif tek modlu fiber rj45 Ethernet fiber optik anahtarı

2G2E 20 km 1000 M tek lif tek modlu fiber rj45 Ethernet fiber optik anahtarı

Yeni ürün

₺152.38

Derecelendirme 

Daha fazla bilgi


lütfen not:
1. ile Varsayılan ABD standart güç adaptörü; İNGILTERE, AB, BR, AU standartları istek olarak temin edilebilir.
2. SC konnektör, varsayılan olarak FC/SFP yuvası istek olarak.
3. Varsayılan Bir etiket ile tüm fiber bağlantı noktaları, farklı dalga boyu istek olarak temin edilebilir. bir etiket standları için gönderir 1310nm ve 1550nm alır, diğer yolu B sticker demektir. ayrıca seçebilirsiniz bazı Bir olmak ve bazı B olmak. bir açıklama bırakın lütfen.
4. diğer nakliye yöntemleri tercih ederseniz, tarafından irtibata hoşgeldiniz 2G2E 20 km 1000 M tek lif tek modlu fiber rj45 Ethernet fiber optik anahtarı
basit ve hızlı bir şekilde bir dünya bağlayın!
2G2E Serisi Fiber Anahtarı The BLY-2G2E bir 10/100/1000 Mbps adaptif gigabit Ethernet Fiber Anahtarı. bu iki vardır 10/100/1000 Mbps Ethernet portları ve iki 1.25 Gbps fiber bağlantı noktaları. iletim mesafesi ömrünü uzatır bir ağ üzerinden 100 m gelen to120km bakır kablolar. ayrıca gibi diğer birçok avantajları vardır izolasyon koruma, iyi veri güvenliği, çalışma istikrar ve kolay bakım.
ana Özellikleri: arasında geçiş destek 10/100/1000Base-TX ve 1000Base-SX/LX 2*1.25 Gbps tam-dubleks fiber portları ve 2*1000 M Ethernet portları otomatik müzakere ile fonksiyonu destek MDI/MDIX ve yarım/tam çift yönlü otomatik müzakere fonksiyonu ile her port komple LED Gösterge ışığı vardır destek tek modlu tek lif, tek modlu çift fiber, çok modlu çift fiber ve SFP yuvası destek IEEE802.1d Yayılan Ağaç destek IEEE802.1q ve VLAN bölümü her port üzerinde destek yüksek performanslı QoS fonksiyonu destek yayın fırtına kontrolü destek 5-16 V gerilim girişi destek 10 K Jumbo Paket destek 8 K MAC tablosu destek IEEE802.3x akış kontrolü ve geri basınç kontrol hiçbir yapılandırma gerektirir ve anında size güç o kadar kısa sürede işletmek düşük güç tüketimi çip ısı lavabo ile inşa uzun zamandır verimli çalışmasını sağlamak için.

Etiketler: Ucuz 2G2E 20 km 1000 M tek lif tek modlu fiber rj45 Ethernet fiber optik anahtarı, Yüksek Kalite 2G2E 20 km 1000 M tek lif tek modlu fiber rj45 Ethernet fiber optik anahtarı, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bilgi kartı

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 27cm x 17cm x 8cm (10.63in x 6.69in x 3.15in)
Marka Adı BLIY
Model Numarası BLY-2G2E1000M-A/B
Place of origin Shenzhen, China
Fiber Single mode and single fiber
Fiber port 2 TX/RX SC F-Port
Ethernet port 2 RJ-45 E-Port
Transmission distance 20km for Fiber;100m for Ethernet
Rate 1000Mbps
Wavelength 1310nm/1550nm
Power supply DC
Color Black
ODM/OEM Supportive

Bir değerlendirme yazın

2G2E 20 km 1000 M tek lif tek modlu fiber rj45 Ethernet fiber optik anahtarı

2G2E 20 km 1000 M tek lif tek modlu fiber rj45 Ethernet fiber optik anahtarı

lütfen not: 1. ile Varsayılan ABD standart güç adaptörü; İNGILTERE, AB, BR, AU standartları istek olarak temin edilebilir. 2. SC konnektör, varsayılan olarak FC/SFP yuvası istek olarak. 3. Varsayılan Bir etiket ile tüm fiber bağlantı noktaları, farklı dalga boyu istek olarak temin edilebilir. bir etiket standları için gönderir 1310nm ve 1550nm alır, diğer yolu B sticker

İlgili ürünler: